Червоний Тік Апостолове

Червоний Тік Апостолове, Дніпропетровська область

Земля

  • Площа об’єкта: 6 га, 5000 кв.
  • Власність: приватна
  • Призначення: сільське господарство (товарне виробництво)

Комунальні послуги

  • Газопостачання: так
  • Електропостачання: так, 150 кВт
  • Водопостачання: так
  • Каналізація: доступна (2 км)

Застереження

Надана тут інформація підготовлена UkraineInvest виключно для інформаційних цілей, і жодна з них не повинна розглядатися як пропозиція чи прохання здійснити будь-яку операцію.

Думки, прогнози, оцінки та оцінки у цій презентації відображають наше добросовісне судження на дату публікації та можуть змінюватися без попередження.

Незважаючи на те, що надана інформація надходить із джерел, які ми вважаємо надійними, і хоча ми доклали максимум зусиль для забезпечення її точності на момент публікації, ми не даємо жодних гарантій, явних чи неявних, щодо корисності нашої презентації для прогнозування майбутньої ефективності, або при оцінці поточної або майбутньої вартості будь-якої згаданої інформації, активів та / або інвестиційних проектів. Вони також не повинні розглядатися як повний опис активів та / або інвестиційних проектів, згаданих тут.

Будь-які думки, висловлені тут, можуть відрізнятися від думок з тієї ж теми, висловлених іншими сторонами, що мають значення, в результаті використання різних припущень, методології чи підходів.

Будь-яке інвестиційне рішення, прийняте на основі презентації стосовно інформації, активів та / або інвестиційних проектів, наданих у цьому документі, приймається на власний розсуд інвестора, і за жодних обставин UkraineInvest або будь-який з його співробітників не несе жодної відповідальності за будь-які дія або бездіяльність будь-якої сторони на підставі наданої інформації. Також УкраїнаІнвест або будь-який з його працівників не несе ніякої відповідальності за будь-які збитки або збитки, що виникли внаслідок такої дії або бездіяльності.

Додаткова інформація про інвестиційні можливості або активи, надані тут, надається за запитом. Відтворення цієї презентації або будь-якого з її матеріалів підлягає попередньому затвердженню UkraineInvest; при цитуванні просимо цитувати UkraineInvest із зазначенням дати публікації цієї презентації.