Костянтинівка – індустріальний парк

Костянтинівка – індустріальний парк, Донецька область

Земельна ділянка

  • Площа: 34,02 га
  • Власність: комунальна
  • Призначення: промисловість

Підключення

  • Газопостачання: так
  • Електропостачання: так
  • Водопостачання: так
  • Каналізація: так

Застереження

Інформація, надана тут, підготовлена компанією UkraineInvest лише для інформаційних цілей, і жодна з них не повинна розглядатися як пропозиція чи запрошення до участі у будь-якій угоді.

Думки, прогнози та оцінки у цій презентації відображають наше добросовісне судження на дату публікації та можуть змінюватися без попередження.

Незважаючи на те, що надана інформація надходить із джерел, які ми вважаємо надійними, і хоча ми доклали максимум зусиль, щоб забезпечити її точність на момент публікації, ми не даємо жодних гарантій, явних чи неявних, щодо корисності нашої презентації для прогнозування майбутньої ефективності, або при оцінці поточної або майбутньої вартості будь-якої згаданої інформації, активів та / або інвестиційних проектів. Вони також не повинні розглядатися як повний опис активів та / або інвестиційних проектів, згаданих тут.

Будь-які думки, висловлені тут, можуть відрізнятися від думок з тієї ж теми, висловлених іншими сторонами, що мають значення, в результаті використання різних припущень, методології чи підходів.

Будь-яке інвестиційне рішення, прийняте на основі презентації стосовно інформації, активів та / або інвестиційних проектів, наданих у цьому документі, приймається на власний розсуд інвестора, і за жодних обставин UkraineInvest або будь-який з його співробітників не несе відповідальності за дія або бездіяльність будь-якої сторони на підставі наданої інформації. Також UkraineInvest або будь-який з його працівників не нестиме жодної відповідальності за будь-які збитки або збитки, що виникли внаслідок такої дії або бездіяльності.

Інформація, надана тут, підготовлена компанією UkraineInvest лише для інформаційних цілей, і жодна з них не повинна розглядатися як пропозиція чи запрошення до участі у будь-якій угоді.