Про подію

Загальна сума прямих збитків, завданих повномасштабною збройною агресією українській інфраструктурі, промисловим обєктам, та виробничій логістиці, зросла майже до 50 мільярдів доларів США. Це спричинило масштабні проблеми для бізнесу в Україні та в усьому світі. Проте, Україна поступово відновлює економічні процеси, серед яких логістика займає одне з ключових місць.
 
Важливим елементом логістики для промислового сектору є наявність достатньої кількості складських приміщень, та центрів з вироблення та зберігання продукції, таких як індустріальні парки. Більш того, участь інвесторів в таких проектах стимулюється державою, бізнес може отримати податкові та інші стимули, що значно підвищують прибутковість компанії.
 
Під час заходу, учасники зможуть ознайомитись з аналітикою щодо оцінки інвестиційних перспектив в сфері логістичних центрів, та індустріальних парків в Україні. Будуть презентовані інвестиційні проекти, що вже реалізуються, чи планують реалізацію найближчим часом. Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до нашого онлайн-заходу.

Організатор: UkraineInvest

UkraineInvest – урядовий офіс залучення та підтримки інвестицій. Входить до топ-5 найкращих IPA з 23 країн ЦСЄ, 2020-2022. З 2020 року команда UkraineInvest сприяла залученню та розблокуванню інвестицій на суму понад 1.5 млрд доларів США.