Про подію:

Рівне є  одним з лідерів в сфері деревообробки та виробництва меблів в Україні. Стратегією розвитку регіону на період до 2027 року пріоритетним напрямом смарт-спеціалізації було визначено деревообробну та меблеву промисловість. Питома вага учасників меблевого кластеру у структурі експорту продукції області становить 38,8% (меблі – 8,6%, вироби з деревини – 30,2%). Меблевий кластер охоплює такі сфери діяльності: деревообробна, меблева, швейна, а також сфери дизайну й логістики.

У 2019 році за ініціативою Рівненської ОДА та за підтримки Української асоціації меблевиків розпочалась робота зі створення меблевого кластеру Рівненської області для забезпечення ефективного використання виробничого, ресурсного і трудового потенціалу цих галузей. Це дасть можливість випускати високоякісну продукцію з високою доданою вартістю.

Наразі в регіон вже залучено низку відомих інвесторів, серед яких такі компанії, як: Kronospan (Австрія), Hjort Knudsen (Данія), Morgan Furniture (США), а це – понад 400 млн євро прямих іноземних інвестицій тільки в меблеву галузь.

Станом на сьогодні питома вага області у загальному обсязі виробництва в Україні:
фанера – 62%;
деревостружкові плити – 43%;
окремі види меблів (дивани, що трансформуються у ліжка) –
72%.

Наявність сировини, первинно оброблених матеріалів, суттєвої потреби України в меблевій продукції для відбудови та експортного потенціалу  створює безпрецедентні перспективи для розвитку регіонального меблевого кластеру. 

Під час заходу презентуватимемо аналітичні матеріали про стан сектору в регіоні, інвестиційні можливості та державні стимули для реалізації інвестиційних проєктів. 

Серед ключових тем заходу:
Інвестиційна політика, аналітика та перспективи розвитку регіону;
Розбудова меблевого кластеру Рівненщини;
Досвід інвесторів, які працюють в Рівненській області.

Запрошуємо потенційних інвесторів, представників меблевого сектору та експертні кола долучитись до заходу!

Організатор:

UkraineInvest – урядовий офіс залучення та підтримки інвестицій. Входить до топ-5 найкращих IPA з 23 країн ЦСЄ, 2020-2023. З 2020 року команда UkraineInvest сприяє залученню та розблокуванню інвестицій на суму понад 1,7 млрд доларів США.
Рівненська обласна військова адміністрація
Рівненський меблевий кластер

Захід відбувається за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”