Про подію:

Україна входить до топ-10 світових експортерів агросировини. Протягом багатьох років країна намагалась змінити концепцію розвитку агросектору та перейти до створення більшої кількості переробних виробництв. 

Повномасштабна війна спричинила значні збитки та перешкоди як для виробництва, так і для експорту сировини. Загальна сума збитків агросектору внаслідок війни сягає 34,2 млрд доларів США.

Як наслідок, постала нагальна потреба розвитку агропереробного сектору, який сприятиме відновленню економіки та диверсифікації ланцюгів постачання товарів з високою доданою вартістю. Інвестиції обсягом десятків мільярдів доларів США сприятимуть створенню нового, прогресивного агросектору України. 

Мета заходу – аналітична оцінка можливостей створення агропереробних виробництв в Україні та презентація найперспективніших інвестиційних проєктів в цій сфері.

Організатор:

UkraineInvest – урядовий офіс залучення та підтримки інвестицій. Входить до топ-5 найкращих IPA з 23 країн ЦСЄ, 2020-2022. З 2020 року команда UkraineInvest сприяла залученню та розблокуванню інвестицій на суму понад 1,5 млрд доларів США.