Вебінар «Проблеми бізнесу у податковій сфері»

Вебінар «Проблеми бізнесу у податковій сфері»

Рада бізнес-омбудсмена спільно з American Chamber of Commerce in Ukraine організовує практичний онлайн-семінар «Проблеми бізнесу у податковій сфері: досвід РБО у розгляді 4 тисяч скарг», що відбудеться 23 червня об 11:00.

Участь у семінарі безкоштовна за умови реєстрації за посиланням: https://bit.ly/2YEAiFy. Реєстрація відкрита до 18:00 22 червня! Посилання на вебінар буде відправлено на вашу електронну пошту.

Про що вебінар?
Взаємовідносини із податковими органами – одне з найбільш актуальних питань для українського бізнесу. Серед понад 7 тисяч скарг, отриманих Радою за 5 років діяльності, більше 4 тисяч стосувалися податків. Велика кількість скарг на цю тему дозволяє інспекторам Ради відслідковувати у режимі реального часу усі основні тенденції в цій сфері, виявляти системні проблеми та сприяти їх вирішенню на додаток до вирішення індивідуальних скарг. На вебінарі інспектори Ради поділяться досвідом, як використовувати власні можливості та допомогу Ради бізнес-омбудсмена, щоб захистити бізнес.
 
План вебінару: 

1.    Рада може допомогти бізнесу в разі проблем з податковими органами, і про що треба пам’ятати, звертаючись до Ради. З якими скаргами з податкових питань бізнес найчастіше звертається до РБО
2.    Проблемні питання, які виникають в бізнесу під час податкових перевірок та оскарження їх результатів
3.    Проблемні питання, пов’язані з адмініструванням ПДВ, з якими бізнес звертається до Ради
4.    Специфіка скарг бізнесу, пов’язаних із роботою системи СМКОР: блокування податкових накладних, переліки ризикових платників податків
5.    Особливості скарг, пов’язаних із функціонуванням СЕА ПДВ

Спікери:

  • Володимир Забудський, інспектор Ради бізнес-омбудсмена
  • Юліана Ревюк, інспектор Ради бізнес-омбудсмена

Деталі вебінару за посиланням: https://bit.ly/3fsD7k0