Україна: інвестиційна гавань в часи змін

Україна: інвестиційна гавань в часи змін

11 грудня 2020 року відбудеться перша щорічна міжнародна конференція «Україна: інвестиційна гавань в часи змін», яку організовує урядовий Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest. Захід стане інтерактивною платформою для інформування міжнародної та української інвестиційної спільноти щодо прогресу реформ і розвитку інвестиційного клімату в Україні протягом 2020 року та відповідні стратегічні плани держави на 2021 рік.


Програма конференції передбачає ряд дискусійних панелей за участі представників влади, cеред яких Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров​, Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов,  Заступник Керівника Офісу Президента України Юлія Ковалів, Народний депутат України, Голова комітету з питань економічного розвитку ВРУ Дмитро Наталуха, профільні міністри, представники бізнес-спільноти, міжнародних фінансових організацій та експертного середовища.


Серед ключових тем заходу:
– Розвиток ринку інвестицій в найближчій перспективі;
– Посилення захисту прав інвесторів;
– Як Україні стати європейським хабом інноваційних технологій?;
– Історії успіху інвесторів в Україні;
– Перспективи релокації виробничих потужностей в Україну;
– Побудова «інвестиційних мостів» між українськими регіонами та світом;
– Стимулювання залучення інвестицій в малий та середній бізнес.


Програма конференції складається з 10 інтерактивних дискусійних панелей за участі понад 30 спікерів. Детальніше за посиланням.
Конференцію буде проведено в онлайн форматі двома мовами: українською та англійською. Під час трансляції  буде забезпечено синхронний переклад. 


Участь у заході візьмуть понад 1000 представників української та міжнародної інвестиційної та бізнес-спільноти, органів державної влади, дипломатичного корпусу та провідні експерти. 


Реєстраційна форма для участі. Підтвердження реєстрації до 9 грудня.


Акредитація ЗМІ обов’язкова за посиланням – https://bit.ly/2V49Ofh. Підтвердження акредитації 9 грудня. 


З питань медіа партнерства та співпраці звертайтеся, будь ласка: communications@ukraineinvest.com.


Stay tuned and follow us on FacebookTwitterLinkedIn or YouTube for more updates.