ПРЕЗЕНТАЦІЯ UKRAINEINVEST GUIDE

ПРЕЗЕНТАЦІЯ UKRAINEINVEST GUIDE

Запрошуємо вас взяти участь в онлайн-презентації UkraineInvest Guide та обговоренні практичних кейсів вирішення питань інвесторів.

UkraineInvest Guide – видання, розроблене Урядовим офісом із залучення та підтримки інвестицій. Планується, що гайд стане основним джерелом актуальної інформації для іноземних інвесторів, які розглядають Україну як перспективний напрямок для інвестування.


Видання містить ключові дані про переваги України, аналітичний огляд найбільш перспективних секторів, інформацію про потенціал регіонів України та інвестиційні проєкти в різних галузях економіки, зокрема, сільське господарство, енергетика, важка промисловість, текстиль, ІТ та інновації, нерухомість (включаючи об’єкти, відібрані для приватизації), інфраструктура, регіональна інфраструктура, інвестиції у сталий розвиток, логістика, виробництво, охорона здоров’я та фарма.


Окрім того «UkraineInvest Guide» включає програми, спрямовані на розвиток перспективних галузей, таких як туризм, гірничодобувна промисловість, індустріальні парки, поводження з відходами, заміщення імпорту та стартапи.


Гайд створений UkraineInvest спільно з Міністерствомрозвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України; Фондом державного майна України; Укравтодором; Обласними державними адміністраціями; Агенціями регіонального розвитку. 


Модератор:
Володимир Саєнко, 
керуючий партнер Sayenko Kharenko


Спікери:
Сергій Цівкач, Виконавчий директор UkraineInvest.

Юрист з понад 20-літньою практикою в Україні та Великобританії
виступав в ролі радника з питань економічної та регуляторної політики, ділових угод та операцій, міжнародних стратегічних відносин для державних, міжнародних та приватних організацій. 
обіймав посади радника Прем’єр-міністра України, Віце-прем’єр-міністра України, першого президента України та народних депутатів України. Працював головою правління C.A.S.E.S. International (організація, яка співпрацює з державними та діловими інституціями України, ООН, Світовим банком, ОЕСР, ФТК (США)).  Працював над розробкою законодавства, спрямованого на покращення інвестиційного клімату в Україні.


Участь безкоштовна. Попередня реєстрація за посиланням обов’язкова.


Лінк на підключення ви отримаєте після реєстрації.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтесь, будь ласка, за тел.: +38 096 742 71 107, e-mail: events@uba.ua. Контактна особа – Катерина Пищик.