Міжнародна дискусія Асоціації “Global Challenges & Local Responses”

Міжнародна дискусія Асоціації “Global Challenges & Local Responses”

Сьогодні світ зіштовхнувся з проблемою безпрецедентного масштабу, на яку кожна країна реагує по-своєму. Але оскільки ніхто не має чіткого сценарію подальшого розвитку подій, ми всі фактично намагаємось знайти вихід з ситуації шляхом спроб та помилок. Щоб зекономити час на неефективні рішення, треба вчитися один у одного та обмінюватися корисним досвідом.


Тому Європейська Бізнес Асоціація ініціювала міжнародну дискусію «Global Challenges & Local Responses»,  щоб посприяти відкритому діалогу між представниками бізнесу з усього світу. Наші колеги з міжнародних організацій з усього світу розкажуть про наявні національні підходи щодо врегулювання кризи на макро- та мікроекономічному рівнях. На зустрічі особливу увагу буде приділено різним заходам підтримки місцевого бізнесу під час та після карантину.

Також, разом зі спікерами обговоримо наслідки кризи для глобальної економіки та економіки окремих країн, та можливості для відновлення міжнародної співпраці у сфері бізнесу.

Oнлайн зустріч запланована на 23 квітня о 15:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на онлайн зустріч буде доступно після реєстрації.


Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Спікери:

Jason Collins, CEO, European Australian Business Council Chair, European Business Organisations Worldwide

Lauri Veijalainen, CEO, East Office for Finnish Industries

Stefan Kaegebein, Regional director Eastern Europe, German Eastern Business Association

Модератор
Anna Derevyanko
, Executive Director of the European Business Association

Більше інформації за посиланням – https://bit.ly/3bxCZ0S