«Логістичні хаби та індустріальні парки» в межах FIT for Ukraine

«Логістичні хаби та індустріальні парки» в межах FIT for Ukraine

Запрошуємо всіх бажаючих 21 квітня взяти участь онлайн-заході «Логістичні хаби та індустріальні парки» в межах FIT for Ukraine.


FIT for Ukraine – платформа, яка просуває інвестиційні можливості для економічної трансформації України.

Загальна сума прямих збитків, завданих українській інфраструктурі та логістиці внаслідок повномасштабного вторгнення, зросла майже до 144 мільярдів доларів. Це спричинило масштабні проблеми для бізнесу в Україні та в усьому світі. Проте, Україна поступово відновлює логістичні операції, займається реконструкцією згідно з найкращими міжнародними стандартами.

Роль приватного сектору у відбудові логістики в Україні є важливою для залучення інвестицій та новітніх технологій. Можливості для приватних компаній є значними, і їх можна реалізувати через різні механізми, включаючи державно-приватне партнерство, міжнародного інвестора та місцевий бізнес.

Всі, хто бажають інвестувати в Україну та взяти участь у відбудові її логістичного сектору, отримають найактуальніші аналітичні дані, інформацію про доступні інвестиційні стимули, а також послухають презентації компаній, які вже планують або запускають інвестиційні проєкти.

Час: 16:00-18:00 (EET)


Веб-сайт заходу: https://ukraineinvest.gov.ua/fit-for-ukraine-logistics/

Реєстраційна форма для участі: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScF7T_zvhJ_I9YH-Ob15_vLsbdUVrl932lL42iTQQWkFwO8lQ/viewform