«Інвестиційні Інновації» в межах FIT for Ukraine

«Інвестиційні Інновації» в межах FIT for Ukraine

Запрошуємо всіх бажаючих 15 червня взяти участь в онлайн-заході «Інвестиційні Інновації» в межах FIT for Ukraine.

FIT for Ukraine – платформа, яка просуває інвестиційні можливості для економічної трансформації України.

Внаслідок повномасштабної військової агресії Україна зазнала значного економічного та промислового спаду. ВВП країни скоротився на майже 30%, а частка переробної промисловості впала з 11% у 2021 році до 7% у 2022 році. Хоча бізнес продемонстрував стійкість у своїй діяльності, він стикається з обмеженнями у доступі до фінансів та технологій. Війна в Україні є найбільшою сухопутною військовою операцією в Європі з часів Другої світової війни, що підкреслює нагальну потребу в інноваційних підходах до фінансування інвестицій. 

Для пожвавлення економіки та промислового сектору в Україні необхідні негайні дії, зокрема у вигляді імпакт-інвестування із використанням змішаного фінансування, що поєднує державний, донорський та приватний капітал, а також механізми страхування воєнних і політичних ризиків. Ці заходи допоможуть стимулювати економічне зростання та залучити міжнародні компанії, які зацікавлені у виході на  ринок України.

Програма «FIT for Ukraine: Інвестиційні інновації» має на меті представити огляд інвестиційного ринку в Україні; інвестиційних проектів; успішних бізнес-кейсів, та попередні висновки аналітичного звіту на цю тему, який було ініційовано UkraineInvest за підтримки ПРООН та інших авторитетних міжнародних організацій.

Запрошуємо всіх охочих долучитись до нашого онлайн-заходу.

Час: 16:00-18:00 (EET)

Веб-сайт заходу:
https://ukraineinvest.gov.ua/uk/fit-for-ukraine-innovative-investments/

Реєстраційна форма для участі: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSccvY7ZQ_ZQk0qHpuwOFiAQpJnzIMtjCJHiX62wr0yOeB6K3w/viewform