Діловий Форум у Львові: Нова економічна реальність світу, прогнози щодо України

Діловий Форум у Львові: Нова економічна реальність світу, прогнози щодо України

24 вересня відбудеться бізнес-форум “Нова економічна реальність світу, прогнози щодо України”, що організовується за підтримки Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації.
 
До участі у Форумі запрошуються представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, провідних банківських установ та інституцій; успішних підприємців, які зацікавлені в економічному розвитку України.
Також будемо раді бачити представників міжнародних економічних організацій та установ, зарубіжних фінансових та інвестиційних компаній, що зацікавлені у реалізації бізнес-проектів на території України.


Початок заходу: 9:30
Місце проведення: Stavky Country Club Львівська область, с. Жовтанці
Дата: 24 вересня

 
Програма заходу та реєстрація за посиланням – https://dilovyy-forum.com.ua

Метою форуму є:

  • Обговорення питань мікро- та макроекономіки, монетарної політики та економічної ситуації в Україні загалом в умовах значних історичних викликів.
  • Висвітлення перспектив реформування економічної
    і соціальної сфер, а також можливостей ведення підприємницької діяльності в Україні за стандартами Європейського Союзу та світовими стандартами у період Четвертої промислової революції.
  • Розгляд експертних досліджень щодо використання людського капіталу в період значної еміграції та сильної демотивації старіючого населення України.
  • Інформування про ситуацію у фінансовому та банківському секторах України, етапи реформування та зміни цього сектора в умовах цифрової ери.
  • Вивчення прикладів успішних проектів, що реалізовані
    в Україні як міжнародними, так і місцевими компаніями —лідерами відповідних ринків. Обмін досвідом власників цих компаній та практичні рекомендації щодо уникнення ризиків та помилок на шляху його реалізації.