Аналітики

Аналітики

Aльвіна Селютіна, Керівник Управління аналітики

Альвіна приєдналася до UkraineInvest у листопаді 2020 року  і  виконує обов’язки керівника Управління аналітики. Відповідальна за проведення досліджень та розробку стратегічних програм.

На початку своєї кар’єри Альвіна працювала фінансовим аналітиком у міжнародній консалтинговій компанії, проводила дослідження для проектів фінансових і нефінансових компаній зі Швейцарії та Німеччини.

Пізніше вона працювала інвестиційним аналітиком у приватній компанії з управління активами, де займалась оцінкою інвестиційних можливостей та управлінням портфелем фінансових інструментів.

Близько 4 років Альвіна працювала старшим викладачем (за сумісництвом) у Київському національному економічному університеті, кафедра фінансів.Альвіна має ступінь бакалавра (спеціальність Фінанси і кредит) та магістра фінансових ринків Київського національного економічного університету. Пройшла курс міжнародного підприємництва у Вроцлавському економічному університеті. Має сертифікат про успішне закінчення курсів з Private Equity and Venture Capital від Університету Бокконі та аналізу фінансових ринків від МВФ.