Наглядова рада UkraineInvest

Леван Варшаломідзе, Голова наглядової ради, UkraineInvest

Політик грузинського походження з великим досвідом планування та імплементації реформ у Грузії у 2004-2012 роках. Перебуваючи на посаді Голови уряду Автономної Республіки Аджарія, керував розбудовою та розвитком Батумі (столиця Аджарії) і перетворив його з маленького прибережного міста на всесвітньо відомий туристичний і діловий центр.

Маючи досвід як у приватному, так і в урядовому секторах, він створив консалтингову фірму LV & Partners з фокусом на управлінні ефективними бізнес-інструментами, проведенні трансформаційних змін та вдосконаленні ефективності.

У березні 2020 року призначений Президентом України Володимиром Зеленським секретарем Національної інвестиційної ради.


Юлія Ковалів, заступниця Голови Наглядової ради, UkraineInvest

З вересня 2019 до грудня 2020 року обіймала посаду Заступника Керівника Офісу Президента України. До призначення очолювала Офіс Національної інвестиційної Ради. У 2015 – 2016 роках працювала першим заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі.

У 2014 – 2015 роках була членом НКРЄКП, виконувала повноваження Голови Комісії.

У 2011 – 2013 роках працювала в Координаційному центрі впровадження економічних реформ.

На початку кар’єри працювала в компанії «Ernst & Young» та інших консалтингових компаніях.

Має ступінь магістра з управління суспільним розвитком Національної академії державного управління при Президентові України та ступінь бакалавра зі спеціальності «економіка та підприємництво» Києво-Могилянської академії.


Aлекса Чопівська, Заступниця голови наглядової ради, UkraineInvest

Алекса Чопівська є виконавчим директором «Українського Дому в Давосі»; Директоркою Програми зі світової економіки, Інституту Аспена; та є засновницею і генеральним директором Транснаціональної освітньої групи. Нещодавно її було призначено радником міністра економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашка.

Протягом семи років Алекса працювала журналісткою в NBC News, де висвітлювала події у світі для Інформаційних агентств Нью Йорка, Вашингтона та Лондона. Після роботи на керівній посаді в міжнародній консалтинговій компанії з комунікацій у Лондоні, вона переїхала до Києва. Там вона працювала журналістом-фрілансером, подорожуючи Східною Європою, Кавказом та Середньою Азією. Пані Чопівська вивчала політологію і російські та східноєвропейські студії в Єльському університеті, журналістику в Колумбійському університеті, а також державну політику та міжнародні відносини в ​​Школі розширених міжнародних досліджень університету Джона Хопкінса. Вона є членом Ради з питань міжнародних відносин та членом “Women Forward International Advisory Committee”.


Олександр Борняков, секретар Наглядової ради, UkraineInvest 

Олександр Борняков має понад десять років досвіду в галузі управління ІТ. Він заснував і керував низкою успішних компаній та стартап-інкубаторів, включаючи американську платформу монетизації відео Adtelligent та аутсорсингову компанію Intersog, яка увійшла до TOP-5 App Developers в Чикаго за версією Clutch і TOP-10 кращих роботодавців Одеси за версією DOU.

Олександр також є співзасновником та керуючим партнером бізнес-інкубатора WannaBiz і комп’ютерної школи Hillel. У 2015 році він став Best CEO/COO – IT BIZ AWARDS 2015, а у 2016 увійшов до рейтингу 25 trailblazing business leaders in Ukraine. Має ступінь MBA (University of New Brunswick) та MPA (Columbia University).  

З жовтня 2019 року – заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT.


Анна Дерев’янко, член Наглядової ради, UkraineInvest

Анна Дерев’янко є виконавчим директором Європейської Бізнес Асоціації. На посаді з 2003 року. Під її керівництвом Асоціація виросла майже в чотири рази (зараз налічує 1001 компанію), має 4 регіональних відділення (Дніпро, Львів, Одеса та Харків).

На сьогоднішній день Асоціація бере активну участь у впровадженні кращих європейських практик ведення бізнесу в Україні аби покращувати інвестиційну привабливість країни.


Андрій Гундер, член наглядової ради, UkraineInvest

Андрій Гундер є Президентом Американської торговельної палати в Україні, що представляє інтереси понад 600 американських і міжнародних інвесторів та корпорацій.  

Андрій Гундер, виходець із Лондона, працював телеведучим на одному з провідних телеканалів України. Він очолював департамент зі зв’язків з громадськістю та пресою компанії UMC (зараз Vodafone Україна) і пізніше був призначений регіональним директором із зовнішніх зв’язків та комунікацій компанії GlaxoSmithKlinе в Україні, країнах Центральної Азії та Кавказу.

Гундер був директором Українського Інституту в Лондоні та постійно виступав експертом з українських питань у світових ЗМІ, зокрема на BBC, CNN, Sky News, Bloomberg TV, ITV, Al Jazeera та інших. Він коментував події в Україні у Палатах британського Парламенту, Палаті Лордів, Оксфордському університеті, Лондонській школі економіки та Університетському коледжі Лондона. 

Зараз він є Скарбником Європейської Ради Американських торговельних палат – організації, яка об’єднує Американські торговельні палати з 43 країн Європи, представляючи понад $1,1 трлн інвестицій по обидва боки Атлантики. Андрій Гундер є членом Ради бізнес-омбудсмена, Національної ради реформ та Національної інвестиційної ради, а також членом Наглядової ради Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.