Управління з правових питань та регуляторної політики

Управління з правових питань та регуляторної політики

Стефан Христенко, в.о. керівника Управління з правових питань та регуляторної політики

Стефан Христенко приєднався до команди UkraineInvest у вересні 2020 року та займає позицію провідного фахівця в Управлінні з правових питань та регуляторної політики UkraineInvest. 

Стефан здійснює супровід у підготовці та реалізації інвестиційних проектів із значними інвестиціями, надає підтримку у вирішенні проблемних питань іноземних інвесторів в Україні. Стефан має досвід у господарському та міжнародному праві, міжнародному оподаткуванні та альтернативному вирішенні спорів. 

До початку роботи в UkraineInvest Стефан працював юристом в топовому юридичному бутіку у сфері вирішення спорів (відповідно до рейтингу “The Legal 500”) із акцентом на міжнародному арбітражі, господарському праві, вирішенні судових спорів.

Стефан здобув рівень бакалавра та магістра права у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, а також магістра міжнародного права в Університеті Копенгагена.

Oлеся Бойчук, головний фахівець

Олеся Бойчук приєдналася до команди UkraineInvest у вересні 2020 року та займає позицію головного фахівця в Управлінні з правових питань та регуляторної політики UkraineInvest. 

Олеся здійснює супровід інвесторів у підготовці та реалізації інвестиційних проектів із значними інвестиціями, надає підтримку у вирішенні проблемних питань іноземних інвесторів в Україні. 

До початку роботи в UkraineInvest Олеся працювала в органах державної влади, зокрема, Верховній Раді України та Міністерстві фінансів.

Олеся має диплом магістра права Національного університету “Києво-Могилянська академія”, вивчала право ЄС за програмою обміну у Ягеллонському університеті та проходила стажування у законодавчому органі штату Іллінойс (США).

Oлександра Пятаєва, провідний фахівець

Олександра приєдналась до команди ДУ «ЮКРЕЙНІНВЕСТ» у 2018 році на посаду юрисконсульта.

Олександра має вищу юридичну освіту, вона закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка, за спеціальністю правознавство та має диплом магістр права. Працює за спеціальністю з 2009 року та має досвід роботи в різних сферах. 

Початок її трудової діяльності почався з секретаря судових засідань кримінальної палати, помічника судді та заступника керівника апарату Оболонського районного суду міста Києва. Наступним кроком трудової діяльності Олександри була Держтехногенбезпека м. Києва на посаді юрисконсульта. 

Також Олександра працювала в Міністерстві юстиції України в департаменті державних закупівель договірної роботи та взаємовідносин з державними підприємствами, на посаді головного фахівця відділу договірної роботи.

Олександра пройшла повний курс навчання з професійної підготовки у сфері публічних закупівель та має сертифікати про підвищення кваліфікації з питань публічних закупівель.