Адміністративна служба

Роман Микитенко, Керівник адміністративної служби

Роман приєднався до ЮкрейнІнвест в 2018 році та виконував функцію системного адміністратора Адміністративної служби. В кінці 2018 року його призначили на посаду начальника Адміністративної служби. Служба здійснює адміністративне, матеріально-технічне, документальне забезпечення діяльності Установи, функцію щодо управління персоналом і кадрового менеджменту в Установі.

Раніше Роман працював у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на посаді заступника начальника Відділу інформаційних технологій. Має досвід керування командою, налаштування та підтримки інформаційно-комунікаційної системи.

Роман має диплом спеціаліста з міжнародних економічних відносин Одеського національного університету імені І.І. Мечникова та диплом магістра з державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Пeтрo Семенюк, фахівець

З 2018 р.  працює у UkraineInvest на посаді фахівця Адміністративної служби. Петро Семенюк здійснює адміністративне забезпечення діяльності UkraineInvest.

З 2012 до 2013 рр. працював у Державній податковій інспекції у Деснянському районі м. Києва на посаді головного спеціаліста відділу фінансування, бухгалтерського обліку та звітності.

З 2013 до 2017 рр. працював у Державній установі «Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» на посаді провідного бухгалтера  відділу фінансово-економічної роботи.

З 2017 до 2018 рр. працював у Державному космічному агентстві України на посаді головного спеціаліста відділу державної власності, землевпорядкування та капітального будівництва управління з розпорядження державним майном.

У 2013 закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «Банківська справа».

У 2015 закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «Правознавство».

Eлінa Шаповалова, фахівець

Еліна долучилася до команди UkraineInvest на початку 2021 року в якості інвестиційного радника щодо інвестиційних проєктів у курортно- рекреаційній сфері, сфері туризму, мистецтва і культури; фахівця Управління залучення та супроводження інвесторів у східному регіоні Україні ( Харківська, Запорізька, Дніпропетровська області), а також виконання адміністративних та організаційних функцій, налагодження та підтримки комунікації з відповідними бізнес-асоціаціями щодо питань їхньої співпраці з ДУ «ЮКРЕЙНІНВЕСТ».

Попередній досвід Еліни охоплює роботу: віце-президентом Союзу молоді Донбасу;  економістом в ПАТ «Донецький центральний універмаг»; заступником генерального директора з маркетингу ТОВ ЗТФ «Арніка»; помічником президента Торгово-промислової палати України.

Еліна закінчила Донецький Національний університет ім. Василя Стуса  і отримала диплом магістра за спеціальністю «Міжнародна економіка». У 2018 році захистила дисертацію в Київському національному університеті ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами» та отримала науковий ступень кандидата економічних наук.

Iринa Павлюк, фахівець

Ірина приєдналася до UkraineInvest восени 2021 року у якості фахівця Адміністративної служби, виконуючи функції адміністративного та організаційного характеру, компетентно підтримуючи комунікаційну складову.

Досвід Ірини охоплює роботу у сферах організації та комунікації, реалізації проектів розвитку політичного,  економічного та культурного життя України. Має досвід у реалізації та підтримці проекту “Промприлад.Реновація”.  Допомагала у створенні та функціонуванні павільйону “Український дім” на 29-му щорічному Економічному форумі в Республіці Польща. Була залучена до організації проведення 30-го щорічного Економічного форуму в Польщі. 

Ірина отримала диплом бакалавра  і тепер здобуває ступінь магістра за спеціальністю “Міжнародні відносини” у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Приймала участь у обміні студентами за програмою “Mobility direct”, Варшавський університет, Республіка Польща.

Kaрен Мкртумян, фахівець

Карен приєднався до команди Юкрейнінвест на початку 2019 році й відповідає за організацію діловодства та забезпечує роботу з питань охорони праці та протипожежної безпеки.

Раніше Карен працював в міжнародних логістичних компаніях, в органах державної влади – Міністерство промислової політики, Міністерство економічного розвитку та торгівлі. 

У 2000 році Карен закінчив Національний Технічний Університет «КПІ» та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» за кваліфікацію менеджер – економіст. У 2011 році Карен з відзнакою закінчив Національний університет «Одеська юридична академія» та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державна служба» та здобув кваліфікацію спеціаліст державної служби.

Бухгалтерська служба

Ніна Бондаренко, головний бухгалтер

З часу започаткування державної Установи «Офіс із залучення та підтримки інвестицій»  Ніна обіймає посаду головного бухгалтера Установи та забезпечує ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарчої діяльності, складення бухгалтерської, фінансової, статистичної та іншої звітності Установи,  контроль за наявністю і рухом майна та використанням фінансових і матеріальних ресурсів. 

Янa Манжара, економіст з фінансової роботи

Яна Манжара приєдналася до Державної Установи «Офіс із залучення та підтримки інвестицій» з листопада 2019р.та  працює на посаді економіста з фінансової роботи. Основними обов’язками  є виконання завдань і доручень, що визначені у планах роботи Установи, Бухгалтерської служби.

З 2013р. працювала в органах державної влади, а саме: Головне Управління Державної казначейської служби України в Київській області, Управління державної міграційної служби в Київській області, Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

У 2012 р. закінчила магістратуру економічного факультету Білоцерківського Національного аграрного університету.