Керівництво

Сергій Цівкач, Виконавчий директор, UkraineInvest

Сергій – юрист з понад 20-літньою практикою в Україні та Великобританії. Він виступав в ролі радника з питань економічної та регуляторної політики, ділових угод та операцій, міжнародних стратегічних відносин для державних, міжнародних та приватних організацій.

Раніше обіймав посади радника Прем’єр-міністра України, Віце-прем’єр-міністра України, першого президента України та народних депутатів України. Працював головою правління C.A.S.E.S. International (організація, яка співпрацює з державними та діловими інституціями України, ООН, Світовим банком, ОЕСР, ФТК (США)).

Працював над розробкою законодавства, спрямованого на покращення інвестиційного клімату в Україні; автор та співавтор понад 20 експертних рекомендацій державним органам щодо реформування стратегічних ринків, тобто енергетичної, хімічної, роздрібної торгівлі, охорони здоров’я, лісового господарства та сільського господарства.


Євгеній Шакотько, Заступник Виконавчого директора, UkraineInvest

Євгеній долучився до UkraineInvest на початку 2020 року, зосередивши зусилля на вирішенні проблемних питань інвесторів. З липня 2020 р. до вересня 2021 р. очолював Управління правових питань та регуляторної політики.

Попередній досвід Євгенія охоплює роботу в київських офісах міжнародних юридичних компаній над проєктами, зокрема, у сферах корпоративного права, нерухомості та енергетики, а також супроводження інвестиційної діяльності. Окрім того, Євгеній працював на посаді державного експерта Міністерства юстиції України, між іншим, відповідаючи за впровадження напрямку «Бізнес і права людини», здійснюючи підготовку проєктів нормативно-правових актів та підтримку комунікації з міжнародними стейкхолдерами. Євгеній має досвід роботи у Київській міській раді та Палаті представників Парламенту Канади.

Євгеній отримав ступені бакалавра та магістра права у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Сертифікований медіатор (Chapman University Fowler School of Law).

Залучення та супроводження інвестицій

Андрій Ризванюк

В.о. керівника Управління залучення та супроводження

Андрій Какуша

Радник Виконавчого директора

Андрій Павлів

Інвестиційний радник

Тетяна Баграновська

Інвестиційний радник

Дізнайтеся більше про команду


Правові питання та регуляторна політика

Стефан Христенко

В.о. керівника Управління з правових питань та регуляторної політики

Олеся Бойчук

Головний фахівець

Олександр Мельниченко

Радник Виконавчого директора

Олександра Пятаєва

Провідний фахівець

Дізнайтеся більше про команду


Міжнародні відносини та комунікації

Мар’яна Збанацька

Головний фахівець

Ольга Козиренко

Головний фахівець

Дізнайтеся більше про команду


Аналітики

Альвіна Селютіна

Керівник Управління аналітики

Дізнайтеся більше про команду

Бухгалтерська служба

Ніна Бондаренко

Головний бухгалтер

Яна Манжара

Економіст з фінансової роботи

Адміністративна служба

Роман Микитенко

Начальник служби

Карен Мкртумян

Фахівець

Петро Семенюк

Фахівець

Еліна Шаповалова

Фахівець

Ірина Павлюк

фахівець

Дізнайтеся більше про команду