Аналітики

Aльвіна Селютіна, Керівник Управління аналітики

Альвіна приєдналася до UkraineInvest у листопаді 2020 року  і  виконує обов’язки керівника Управління аналітики. Відповідальна за проведення досліджень та розробку стратегічних програм.

На початку своєї кар’єри Альвіна працювала фінансовим аналітиком у міжнародній консалтинговій компанії, проводила дослідження для проектів фінансових і нефінансових компаній зі Швейцарії та Німеччини.

Пізніше вона працювала інвестиційним аналітиком у приватній компанії з управління активами, де займалась оцінкою інвестиційних можливостей та управлінням портфелем фінансових інструментів.

Близько 4 років Альвіна працювала старшим викладачем (за сумісництвом) у Київському національному економічному університеті, кафедра фінансів.Альвіна має ступінь бакалавра (спеціальність Фінанси і кредит) та магістра фінансових ринків Київського національного економічного університету. Пройшла курс міжнародного підприємництва у Вроцлавському економічному університеті. Має сертифікат про успішне закінчення курсів з Private Equity and Venture Capital від Університету Бокконі та аналізу фінансових ринків від МВФ.

Oлександр Андрійчук, фахівець

Олександр приєднався до Ukraine Invest у 2021 році як фахівець з аналітики.Разом з відділом аналітики Олександр працює над проведенням досліджень з різних економічних питань, розробкою аналітичних програм, проведенням ринкових досліджень у різних галузях економіки. Допомагає компаніям-заявникам відповідати фінансовим вимогам до законодавства про інвестиційну няню шляхом аналізу фінансових результатів та надання рекомендацій.

Олександр отримав ступінь бакалавра з Міжнародної Економіки у Львівському Національному Університеті. Паралельно брав участь у проектах молодіжної мобільності та відігравав активну роль у реалізації проектів у сфері розвитку громад в ГО «Інститут  Суспільних Ініціатив».

Олександр отримав ступінь магістра з Економічного Аналізу в Київській Школі Економіки. До приходу в Ukraine Invest Олександр отримав досвід роботи економістом у VOX Ukraine. У 2020 році Олександр брав участь у розробці Національної Економічної Стратегії України 2030, та відповідав за такі галузі: оптова та роздрібна торгівля, туризм, транспорт та інфраструктура, креативні індустрії. Олександр отримав аналітичний та консалтинговий досвід, працюючи бізнес-аналітиком у CIVITA для проектів державного та приватного секторів.

Олександра Новак, фахівець

Олександра приєдналася до Ukraine Invest у 2021 році як фахівець Управління аналітики, де зосередила свою професійну діяльність на підготовці інформаційно-аналітичних матеріалів та проведенні економічних досліджень. 

До роботи в UkraineInvest вона працювала в агробізнесі (СТОВ «Мрія»), енергетиці (АТ «Укргазвидобування») та GR (Американська торговельна Палата в Україні). Олександра здобула свій перший професійний досвід на стажуваннях в НЕК «Укренерго», МЗС України, Інформаційно-дослідницькому центрі при Верховній Раді України. Також на громадських засадах Олександра є Співголовою студентської секції Всеукраїнської громадської організації “Українська асоціація економістів-міжнародників” за напрямом міжнародні зв’язки.

В 2021 р. Олександра отримала дипломи магістра Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Інститут міжнародних відносин) з відзнакою за двома спеціальностями – «Міжнародні економічні відносини» та «Зовнішня політика». ЇЇ наукові інтереси включають дослідження проблеми оцінки продовольчої безпеки та питання врегулювання міжнародних конфліктів.