Керівництво

Сергій Цівкач, Виконавчий директор, UkraineInvest

Сергій – юрист з понад 20-літньою практикою в Україні та Великобританії. Він виступав в ролі радника з питань економічної та регуляторної політики, ділових угод та операцій, міжнародних стратегічних відносин для державних, міжнародних та приватних організацій.

Раніше обіймав посади радника Прем’єр-міністра України, Віце-прем’єр-міністра України, першого президента України та народних депутатів України. Працював головою правління C.A.S.E.S. International (організація, яка співпрацює з державними та діловими інституціями України, ООН, Світовим банком, ОЕСР, ФТК (США)).

Працював над розробкою законодавства, спрямованого на покращення інвестиційного клімату в Україні; автор та співавтор понад 20 експертних рекомендацій державним органам щодо реформування стратегічних ринків, тобто енергетичної, хімічної, роздрібної торгівлі, охорони здоров’я, лісового господарства та сільського господарства.


Олексій Іванченко, Заступник виконавчого директора, UkraineInvest

З 2018 року працював представником UkraineInvest у Східній Україні. Наразі обіймає посаду заступника виконавчого директора UkraineInvest та опікується залученням іноземних інвестицій в економіку країни, підтримує існуючі підприємства з іноземним капіталом.

З 2011 по 2018 рік працював на різних посадах у Запорізькій облдержадміністрації. Олексій має більш ніж 7-річний професійний досвід державної служби та 5 років надання допомоги інвесторам у веденні бізнесу в Україні. До UkraineInvest Олексій працював у Запорізькій ОДА, і ця робота дала йому досвід співпраці зі Світовим банком, Європейським інвестиційним банком, KfW, GiZ, ПРООН тощо. Окрім того, мав велику практику у міжнародних відносинах, організував понад 100 офіційних іноземних візитів до Запорізької області.

У 2011 закінчив Запорізький національний університет за спеціальністю політологія та PR. У 2018 році отримав сертифікат експерта залучення ПІІ U-Lead. У 2018 році успішно закінчив курс екологічних інвестицій від NIEHRD (м. Сеул, Республіка Корея). 

Денис Блінда, Заступник виконавчого директора, UkraineInvest

Денис обіймає посаду заступника виконавчого директора та є куратором фінансового та адміністративного управлінь UkraineInvest.

Денис має великий досвід роботи на державній службі, в центральних органах виконавчої влади, таких як Міністерство юстиції України, Національне агентство з підготовки та проведення в Україні УЄФА Євро-2012 при Кабінеті Міністрів України, Міністерство соціальної політики України та місцевих органах влади (Київська міська державна адміністрація), де він займав керівні посади в галузі підготовки законопроєктів, державних закупівель, управління проектами, співпраці з органами ЄС, міжнародними організаціями ОБСЄ, МКЧХ, Радою Європи).

Також він працював у проекті Представництва Європейського Союзу в Україні в якості експерту.

Крім того, Денис також був співвласником та директором ІT- компанії.


Радники Виконавчого директора

Андрій Какуша

Радник Виконавчого директора UkraineInvest

Управління залучення та супроводження

Віталій Чернюк

Керівник Управління залучення та супроводження

Андрій Павлів

Інвестиційний радник

Оксана Ткачук

Інвестиційний радник

Андрій Ризванюк

Інвестиційний радник

Еліна Шаповалова

Інвестиційний радник


Управління з правових питань та регуляторної політики

Євгеній Шакотько

Керівник Управління з правових питань та регуляторної політики

Олеся Бойчук

Провідний фахівець

Олександра Пятаєва

Провідний фахівець

Катерина Гречко

Провідний фахівець

Катерина Кулина

Фахівець

Стефан Христенко

Фахівець

Управління з міжнародних відносин та комунікацій

Олена Гітлянська

Керівниця Управління з міжнародних відносин та комунікацій

Мар’яна Збанацька

Головний фахівець

Світлана Яковлева

Головний фахівець

Наталія Рибій

Фахівець

Управління аналітики

Олександр Каіпецький

В.о. Керівника Управління аналітики

Альвіна Селютіна

Фахівець

Ліна Ковтонюк

Фахівець

Бухгалтерська служба

Ніна Бондаренко

Головний бухгалтер

Яна Манжара

Економіст з фінансової роботи

Адміністративна служба

Роман Микитенко

Начальник служби

Світлана Романенко

Менеджер з персоналу

Карен Мкртумян

Фахівець

Петро Семенюк

Фахівець