Меморандум про співпрацю між UkraineInvest та Броварською РДА


UkraineInvest та Броварська РДА підписали Меморандум про співпрацю

🤝 UkraineInvest активно розвиває комунікацію з регіонами, аби ділитися досвідом у сфері залучення інвестицій. Ще одним кроком на цьому шляху стало підписання меморандуму про співробітництво з Броварською районною державною адміністрацією.


Броварський район має великий інвестиційний потенціал завдяки вдалому географічному розташуванню, розвиненій інфраструктурі та здатності виготовляти конкурентноспроможну продукцію.
Зокрема, меморандум передбачає:


✔️покращення інвестиційної привабливості Броварського району Київської області, шляхом створення сприятливих умов для ведення бізнесу, підготовки пропозицій щодо внесення змін до регуляторних актів, спільного напрацювання програм економічного розвитку Броварського району;
✔️ забезпечення захисту прав інвесторів, зокрема шляхом надання їм підтримки у вирішенні проблемних питань, що можуть виникати в процесі підготовки та реалізації ними інвестиційних проєктів.


💬“UkraineInvest змінює підходи у співпраці з регіональною владою з метою посилення стандартів у сфері залучення та супроводження інвесторів у регіонах, побудови системи trusted partners, обміну досвідом та розвитку позитивної конкуренції за інвестора між регіонами.” – відзначив виконавчий директор UkraineInvest, Сергій Цівкач (Sergiy Tsivkach).


Під час зустрічі відбулась жвава дискусія в рамках якої були обговорені інвестиційні проєкти з вирощування товарної риби, поводження з твердими побутовими відходами, модернізації очисних споруд. Сторони домовились про подальшу співпрацю щодо підготовки інвестиційних проєктів, їх аналізу та промоцію через канали UkraineInvest.

Stay tuned and follow us on Facebook, Twitter, LinkedIn or YouTube for more updates.