Грінфілд у м. Рубіжне

Грінфілд у м. Рубіжне, Луганська область

Земельна ділянка

  • Площа: 10 га
  • Власність: державна
  • Призначення: промисловість

Підключення

  • Газопостачання: так
  • Електропостачання: так
  • Водопостачання: так
  • Каналізація: так

Застереження

Інформація, надана тут, підготовлена UkraineInvest лише для інформаційних цілей, і жодна з них не повинна розглядатися як пропозиція чи запрошення до участі у будь-якій угоді.

Думки, прогнози та оцінки відображають наше власне судження на дату публікації та можуть змінюватися без попередження.

Незважаючи на те, що надана інформація надходить із джерел, які ми вважаємо надійними, і хоча ми доклали максимум зусиль, щоб забезпечити її точність на момент публікації, ми не даємо жодних гарантій, явних чи неявних, щодо корисності нашої інформації для прогнозування майбутньої ефективності, або при оцінці поточної або майбутньої вартості будь-якої згаданої інформації, активів та / або інвестиційних проектів. Вони також не повинні розглядатися як повний опис активів та / або інвестиційних проектів, згаданих тут.

Будь-які думки, висловлені тут, можуть відрізнятися від думок з тієї ж теми, висловлених іншими зацікавленими сторонами в результаті використання різних методології чи підходів.

Будь-яке інвестиційне рішення, прийняте на основі презентації стосовно інформації, активів та / або інвестиційних проектів, наданих у цьому документі, приймається на власний розсуд інвестора, і за жодних обставин UkraineInvest або будь-який з його працівників не несе жодної відповідальності за будь-які дії або бездіяльність будь-якої сторони на підставі наданої інформації. Також UkraineInvest або будь-який з його працівників не несе ніякої відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок такої дії або бездіяльності.

Додаткова інформація про інвестиційні можливості або активи, надані тут, надається за запитом. Відтворення цієї презентації або будь-якого з її матеріалів підлягає попередньому затвердженню UkraineInvest; при цитуванні просимо цитувати UkraineInvest із зазначенням дати публікації цієї презентації.