HANNOVER INDUSTRIE MESSE 2019

HANNOVER INDUSTRIE MESSE 2019

HANNOVER INDUSTRIE MESSE 2019“ – найбільша промислова виставка в Європі (м. Ганновер, з 1 по 5 квітня 2019 року)

П’ять паралельних виставкових експозицій:
– Інтегрована автоматизація, рух і приводи (IAMD),
– Цифровий завод (Digital Factory),
– Енергетика (Energy),
– Промислове постачання (Industrial Supply),
– Дослідження і технології (Research & Technology).
Ганновер став глобальним майданчиком для таких тем, як:
– концепція Industrie 4.0,
– енергоефективність,
– інтелектуальні мережі,
– автопромисловість.
Свою інноваційну продукцію представляють близько 6000 компаній.
Більше 1000 форумів, презентацій, конференцій і спеціальних заходів.
B квітні 2018 року HANNOVER INDUSTRIE MESSE привернула 210 000 відвідувачів, більше 70 000 приїхали з-за кордону.
Офіційною країною-партнером виставки 2019 року стане Швеція.
Більше інформації про виставку Ви знайдете далі та у вкладенці:
https://www.hannovermesse.de/en/exhibition/facts-figures/
https://www.hannovermesse.de/en/news/infographics/infographics.xhtml
https://www.hannovermesse.de/en/exhibition/facts-figures/after-show-report/infographic/
Пріоритети виставки 2019 року – промислова безпека.
Підприємства багато можуть зробити, щоб уникнути ризику атак внутрішніх і зовнішніх хакерів. З самого початку промислова безпека була невід’ємною частиною 4-ої індустріальної революції. Вона містить в собі:
безпечні зовнішні інтерфейси,
– ефективне кодування,
– розумне управління доступом і
– постійний моніторинг / реєстрацію хакерських атак.
У 2019 HANNOVER INDUSTRIE MESSE знову організовує спеціальну експозицію (в павільйоні 6), присвячену промисловій безпеці.
Поки що існує великий розрив між дигіталізацією і безпекою даних. З настанням Індустрії 4.0 настав час переглянути пріоритети. «Перехід на цифрові технології неможливий без безпеки», – каже Hubertus von Monschaw, глобальний директор проекту Цифрове виробництво HANNOVER INDUSTRIE MESSE. «Це виходить за рамки безпеки даних. Важливо захистити взаємопов’язані виробничі системи, а також забезпечувати роботу їх ІТ-інфраструктури». Ця точка зору була відображена і в недавно опублікованих Союзом німецьких машинобудівників (VDMA) рекомендаціях: Щоб завод і обладнання безперебійно працювали протягом свого терміну служби, недостатньо просто згодом додати функції безпеки. Замість цього виробники обладнання та організатори процесів повинні дуже уважно поставитися до питань безпеки вже на етапі розробки.
Експозиція Промислова безпека в 6-му павільйоні стане центральним місцем зустрічей постачальників і користувачів з машинобудівної галузі та сектору промислової автоматизації. «Це дебют інноваційних рішень в сфері промислової безпеки на HANNOVER INDUSTRIE MESSE».
«Захід обов’язковий до відвідування для тих, хто хоче розширити свої знання в галузі промислової безпеки та захистити свою виробничу інфраструктуру».
Тісна інтеграція машин, продуктів і процесів генерує величезні масиви даних і створює основу для нових моделей бізнесу. Однак, це вимагає безпечного обміну і обробки даних. «Для подальшої інтеграції промисловості і використання відкритих цифрових технологій нам потрібні складні рішення в сфері безпеки – для кожного підключеного датчика, приводу, апаратури та пристрою», – підкреслює Oliver Winzenried, член правління Wibu-Systems AG.
«У порівнянні з офісними ІТ-системами промислова безпека пред’являє більш високі вимоги щодо наявності та функціонування в режимі реального часу. Центральну роль в забезпеченні глобального розгортання і сумісності продуктів грають відкриті міжнародні стандарти (напр., OPC UA та TSN). Це особливо важливо для малих і середніх виробників. Дуже важливу роль в промислової безпеки відіграє навчання персоналу, а також пристрої, обладнані засобами «безпеки за замовчуванням».
Швидкість визначення неполадок в системі безпеки -важливий фактор. «Підключення служб, служб і машин до промислових хмарних платформ в режимі реального часу вимагає надійних даних, що передаються в обох напрямках – з і в середу OT (операційної технології).
Технологія блокчейн – це ще одне важливе питання промислової безпеки, крім іншого, що стосується цілісності даних і власності пристроїв. «На початку і протягом усього життєвого циклу продукт блокчейн забезпечує регулярний запис довідкових даних, які можна контролювати періодично, або в разі підозрілої активності», – пояснює Björn Obermeier, відповідальний за впровадження технології блокчейн в Accenture в Німеччині, Австрії та Швейцарії. «Завдяки своїй децентралізації технологія блокчейна менш схильна до атак і забезпечує підтримку незмінної цифрової ідентичності пристроїв і їх власників. Це створює додаткову безпеку. Тут не має місця для інтерпретації суперечок і інцидентів щодо «власності / авторства». Блокчейни ідеально підходять для застосування в виробничих цехах як зараз, так і в майбутньому ».
На додаток до експозиції, присвяченій промисловій безпеці, на
HANNOVER INDUSTRIE MESSE пройде Форум промислової безпеки, де експерти галузі познайомлять відвідувачів з широким спектром питань, наприклад:
– безпека при проектуванні,
– юридичні питання ІТ-безпеки,
– сертифікація та дозволи,
– дигіталізація,
– віртуалізація і хмарні обчислення,
– технологія 5G,
– блокчейн / технологія розподіленого реєстру обліку та кібератаки.